Haber

Güzelbahçe basketbolun zirvesinde

İZMİR (İGFA) – Uzun soluklu lig mücadelesi sonucunda Güzelbahçe Genç Yıldızlar SK şampiyon olurken, Best Gelişim SK 2. oldu. Güzelbahçe’den şampiyon ve ikinci takım çıkınca takım oyuncuları, antrenörler ve veliler büyük sevinç yaşadı.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, ‘Şampiyon Güzelbahçe’, ‘Büyük Başkan’, ‘Her şeyimizsin Mert hoca’ sloganları atan coşkulu kalabalığa katıldı.

Tüm spor komplekslerinin sporcuların konutu olduğunu belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “İki Güzelbahçe takımının kısıtlı imkanlarla zirvede olması gurur verici. 12 yaş kategorisine 11 yaşında katılarak bu başarıyı yakalaması da ayrıca kutlanmalıdır. Bu da çocuklarımızı doğru antrenörlere emanet ettiğimizin bir göstergesidir. Geleceğin basketbolcuları Güzelbahçe’de yetişecek. Bu başarı, Güzelbahçe dinamiklerinin gücünü birleştirerek elde edildi. Bu başarı daha büyük başarıların habercisidir. Bize bu sevinci yaşattıkları için oyuncularımıza, antrenörlerimize, yöneticilerimize ve özverili velilerimize teşekkür ediyorum. Bu başarı karşılıksız kalmayacak. İlk kurulumumuzda ödül yönetmeliğinden oyuncularımızın başarılarını değerlendirip sonuçlandıracağız” dedi.

haber-adapazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu