Haber

Manisa Gölmarmara’da Uğur Mumcu Caddesi’ne yakışan çalışma

MANİSA (İGFA) –Yenilenen yolları, ışıklandırılmış kaldırımı ve aydınlatmasıyla baştan aşağı yenilenen Uğur Mumcu Caddesi Gölmarmara’ya çok yakıştı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Gölmarmara ilçesindeki itibar caddesi kapsamında yenilenen Uğur Mumcu Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yardımcısı Öztozlu’ya Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya, Gölmarmara Muhtarı Kağan Tuncelli, MHP İlçe Başkanı Şakir Can, Atatürk ve İhsaniye Mahalle Muhtarları eşlik etti. İhsaniye Mahalle Muhtarı Hayrettin Yavrular ve Atatürk Mahalle Muhtarı Nalan Arı, Uğur Mumcu Caddesi’nde Öztozlu’yu karşılayarak çiçek takdim etti.

Heyet çiçek takdiminin ardından Uğur Mumcu Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaların memnuniyet yarattığını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Vatandaşlarımız memnuniyetlerini hem telefon hem de e-posta yoluyla Cumhurbaşkanımıza bildiriyor. Bu bizi çok mutlu ediyor.” Öztozlu, Uğur Mumcu itibar sokağının Gölmarmara’da güzel olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu