Yaşam

Recep İvedik 7 nerede izlenir? Recep İvedik 7 hangi platformdan ve internet sitesinden izlenebilir?

Recep İvedik 7 Nereden izlenir sorusu özellikle Recep İvedik 7 hangi platformda izleneceğini merak eden vatandaşlar tarafından arama motorlarında soruluyor. Son dönemde pek çok dizi ve filmin dijital platformlarda yer alması nedeniyle yeni filmlerin nerelerde vizyona gireceği merak konusu oldu. Recep İvedik 7 nerede izlenir? Bu nedenle merak edilen sinemaların ortasında yer almaktadır. Peki Recep İvedik 7 nerede izlenir? Recep İvedik 7 hangi platformdan ve internet sitesinden izlenebilir?

RECEP İVEDİK 7 NEREDEN İZLENİR?

Serinin yeni filmi Recep İvedik 7, 9 Aralık 2022’de Disney+ platformunda izleyicisiyle buluştu. İzleyiciler, Recep İvedik 7 sinemasını Disney Plus platformunda izleyebiliyor.

RECEP İVEDİK 7 KONU NEDİR?

Şehir hayatından sıkılan ve köy hayatına gitmeye karar veren Recep İvedik’in maceraları anlatılıyor. Şehir hayatının karmaşıklığından ve ekonomik şartlarından bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah ile babaannesinden kalan köye gitmeye karar verir. Köyün tadını çıkarmayı planlayan Recep İvedik, köyde ormanlara zarar verecek bir proje olduğunu öğrenince projeyi engellemeye karar verir.

RECEP İVEDİK 7 HANGİ PLATFORMDA YAYINLANACAK?

Recep İvedik serisinin yedinci filmi olan Recep İvedik 7, dijital yayın platformu Disney Plus’ta seyirciyle buluştu.

RECEP İVEDİK 7’Yİ KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

Bugüne kadar sinemada Recep İvedik filmleri seyirciyle buluşurken, Disney+’ta Recep İvedik 7 filmi yayınlandı. Recep İvedik 7 sinemasının yayıncı kuruluşu Disney Plus, şu anda izleyici sayısı hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak sinemanın eski dizilerde olduğu gibi 1 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı varsayılıyor. Recep İvedik 7 sinemasının bir önceki filmi olan Recep İvedik 6, sinemada 3 milyon 986 bin 797 izleyiciye ulaştı. Recep İvedik dizisinin eski sinema salonlarında seyirci sayıları şöyle oldu:

Recep İvedik 6:3.986.797

Recep İvedik 5:7.437.050

Recep İvedik 4:7.369.098

Recep İvedik 3:3.326.084

Recep İvedik 2:4.333.144

Recep İvedik:4.301.693

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu