Yaşam

Şekip Taşpınar’dan müjde: ‘Zorlu süreci atlattı’

Muğla’da sahte içkiden zehirlenen ve kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavi altına alınan oyuncu Şekip Taşpınar’dan doğru haber geldi.

Taşpınar’ın menajeri Temmuz Karikutal, oyuncuyla yaptığı görüntülü konuşmayı paylaştı.

Karikutal, “Bir de müjde… Şekip Taşpınar ile telefonda görüştüm, hepinize selamlar. Biraz fazla dinlendiği için toparlanması gerekiyor. Zor süreci atlattık, sıradaki. en basiti.Hoş geldin ikinci hayatına kardeşim!Bu gülüş yüzünden hiçbir şeyi kaçırma…” dedi.

54 yaşındaki oyuncunun eşi Berna Özdemir Taşpınar dün yaptığı açıklamada “Canım benim hayattaki şansım. Dün öğlen servise götürüldü. Beni, çocuklarımızı ve tüm sevenlerini üzmedi. Doktorlarının verdiği bilgiye göre ciğerlerinde enfeksiyon var böbrekleri hasar görmüş 15 gündür yoğun bakımda tedavi görüyor kaslarında güçsüzlük var bir süre serviste kalabiliriz. Ayağa kalkacağımız gün çok yakın.Sizlerin desteğiyle tüm yaralarımızı ve bu tedavi sürecini tekrar atlatacağımıza inanıyorum.Hastane sürecinde telefonlardan uzak olacağız.Sorunuza cevap veremeyebiliriz. Lütfen üzülmeyin. Mesaj yazarsanız en kötü ihtimalle müsait olduğumda cevap veririm. Vermeye çalışırım. Dualarınızı eksik etmeyin’ ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu